نمونه کار طراحی سایت

نمونه طراحی سایت فروشگاهی مواد شیمیایی

نمونه طراحی سایت فروشگاهی مواد شیمیایی

سایت فروشگاهی بی پوکسی که در زمینه تولید مواد شیمیایی فعالیت دارد توسط تیم متخصص سازان سایت در اواسط مرداد 1402 با یک اصول زیر ساختی مناسب طراحی و بهینه سازی گردید. تیم بی پوکسی رضایت خود را بابت طراحی سایت به ما اعلام نموده و ما نیز خوشحال از

توضیحات بیشتر »
نمونه طراحی سایت خدماتی دکوراسیون

نمونه طراحی سایت خدماتی دکوراسیون

طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی دکو عرش توسط تیم سازان سایت در اواخر تیر 1402 شروع و با اصول مناسب زیرساختی، طراحی و سفارشی سازی شد این سایت در زمینه انواع پروژه های کابینت و کمد دیواری و …. فعالیت دارد و صفحه نمونه کارهای آن  توسط سازان سایت طراحی

توضیحات بیشتر »
نمونه طراحی سایت فروشگاهی موبایل

نمونه طراحی سایت فروشگاهی موبایل

طراحی سایت فروشگاهی ِفروش انواع موبایل موبیتو توسط تیم فنی سازان سایت در خرداد 1402 انجام شد این سایت با طراحی رابط کاربری بسیار جذاب توانسته است نظر مشتری را بسیار جلب نموده و در زمینه کاری های فروشگاه موبایل یک پروژه موفق باشد. تیم تولید محتوای سازان سایت با

توضیحات بیشتر »
نمونه طراحی سایت شخصی معماری

نمونه طراحی سایت شخصی معماری

طراحی سایت شخصی آتلیه معماری سجاد فهیمی توسط تیم مهندسی سازان سایت انجام شد این پروژه اواخر زمستان 1401 شروع شد. و با یک طرح بسیار زیبا و کاربری راحت به مشتری تحویل داده شده است. سازان سایت در زمینه ی طراحی سایت شخصی و یا طراحی سایت حرفه ای

توضیحات بیشتر »
نمونه طراحی سایت فروشگاهی پوشاک

نمونه طراحی سایت فروشگاهی پوشاک

طراحی سایت فروشگاهی باماجامه از اواخر زمستان سال 1401 آغاز شد این پروژه با موضوع طراحی سایت لباس مردانه فعالیت خود را در زمینه کسب و کارهای آنلاین آغاز نمود و توسط تیم متخصص سازان سایت طراحی و توسعه گردید. طراحی سایت پوشاک باماجامه توسط تیم سازان سایت همچنان در

توضیحات بیشتر »
نمونه طراحی سایت آموزش زیبایی

نمونه طراحی سایت آموزش زیبایی

از سال 1401 تیم سازان سایت با پروژه دکتر بیدکی آشنا شد، دکتر بیدکی اولین مدرس و محقق در زمینه طب زیبایی بوده و پزشکی بسیار موفق میباشد یکی از افتخارات سازان سایت همکاری با مجموعه ایشان است این همکاری از پلن طراحی سایت آموزشی تا سئو همچنان ادامه دارد.

توضیحات بیشتر »
نمونه طراحی سایت خدمات کامپیوتر

نمونه طراحی سایت خدمات کامپیوتر

سایت مرکز کنترل کامپیوتر پارسیان توسط تیم فنی سازان سایت از سال 1400 وارد پروسه طراحی و روی زیر ساخت آن کار شد و این پروسه از زمان طراحی سایت فروشگاهی کامپیوتر پارسیان تا پشتیبانی، توسط تیم متخصص سازان سایت ادامه داشت. سازان سایت با طراحی سایت فروشگاهی در زمینه

توضیحات بیشتر »
نمونه طراحی سایت فروشگاه خشکبار

نمونه طراحی سایت فروشگاه خشکبار

سایت فروشگاهی آنلاین بارجیل که در زمینه محصولات خشکبار مشغول به فعالیت بوده در سال 1399 با همکاری تیم سازان سایت به لحاظ زیر ساخت فنی بررسی و مجدد طراحی شد این تیم با همکاری موفق خود و مسئولیت پذیری بالا در روند پیشرفت این سایت تاثیر بسزایی داشته و

توضیحات بیشتر »
نمونه طراحی سایت تجهیزات ساختمان

نمونه طراحی سایت تجهیزات ساختمان

طراحی سایت فروشگاهی تجهیزات و تاسیسات ساختمان ماناست از سال 1397 از پلن طراحی و سئو تا پشتیبانی فنی همکاری خود را با تیم فنی سازان سایت به مدت دو سال ادامه داد این سایت فروشگاهی با مسئولیت پذیری تمامِ تیم سازان سایت در زمینه طراحی و سئو و نیز

توضیحات بیشتر »

ارائه نمونه کار خصوصا در حوزه طراحی سایت برای کارفرمایان اهمیت بسیاری دارد. سایت ها یکی از بسترهای بسیار مهم برای افزایش درآمد است که برای راه اندازی آن باید بودجه ای را اختصاص داد. به دلیل عدم موفقیت برخی از افراد بی تجربه و کارنابلد در زمینه طراحی سایت، نمی توان این مسئولیت را به هر فردی سپرد. از این رو تمامی افراد پیش از عقد قرارداد با طراحان سایت نمونه کار طراحی سایت را مشاهده می کنند.

نمونه کار طراحی سایت شما را با سبک کاری طراح آشنا می کند. همچنین شما از طریق این نمونه می توانید میزان مهارت و تخصص طراح سایت را مورد بررسی قرار دهید. برای مشاهده نمونه سایت طراحی شده توسط سازان سایت با شماره 09195536656 تماس بگیرید.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی

با رشد چشمگیر علم و تکنولوژی بسیاری از پروسه های خرید در بستر اینترنت صورت می گیرد. به همین دلیل طراحی و راه اندازی سایت می تواند تاثیر بسیاری بر روی کسب و کار شما بگذارد. سایت های فروشگاهی طراحی خاص و مخصوصی دارند و باید تمامی المان های فروش در آن مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی به شما این امکان را می دهد که با تمامی امکانات و قابلیت های سایت های فروشگاهی آشنا شوید. شما از طریق این سایت ها می توانید بالاترین فروش را تجربه کنید.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی

شرکت ها در حوزه های مختلفی فعالیت می کنند که هر کدام برای برندینگ و معرفی خدمات خود نیاز به بستری برای ارائه خدمات دارند. طراحی سایت های شرکتی شامل قسمت های مختلفی از جمله وبلاگ، مقاله ها و بخشی مربوط به معرفی کسب و کار می باشد.

شما با یک سرچ در اینترنت می توانید لیستی از سایت های شرکتی را مشاهده کنید. همچنین سازان سایت شیک ترین و جذاب ترین سایت های شرکتی را طراحی کرده است و می تواند آن را در قالب نمونه کار به شما ارائه دهد. برای ارتباط با کارشناس طراح سایت با شماره 09195536656 تماس حاصل نمایید.

نمونه کار طراحی سایت آموزشی

سایت های آموزشی یکی از مهم ترین سایت هایی است که باید فیلم و عکس های بسیاری در آن بارگزاری گردد. از این رو سرعت و قابلیت از المان های اصلی این سایت ها به شمار می رود.

سازان سایت مهارت بسیار بالایی در طراحی سایت های آموزشی دارد و از این رو حرفه ای ترین سایت ها را طراحی می کند.

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی

آیا از قابلیت ها و امکانات سایت های اختصاصی مطلع هستید. سایت های اختصاصی یکی از جذاب ترین و برترین سایت ها می باشند که بازدهی سریع تر و بهتری خواهند داشت. در واقع سایت های اختصاصی همان طور که از نامش مشخص است به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما طراحی می شود.

هزینه سایت های اختصاصی به نسبت بیشتر از سایر سایت ها است ولی شما با طراحی سایت دلخواه و مطابق با کسب و کار خود می توانید درآمد بیشتری را نیز کسب کنید. برای اطلاع از شرایط طراحی سایت اختصاصی با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

نمونه کار طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یکی از رایج ترین افزونه های سایت است که با استفاده از آن می توان انواع سایت ها را طراحی کرد. وردپرس کاربری بسیار ساده و آسانی دارد و هر فردی با کمی آموزش می تواند از آن استفاده کنند.

به همین دلیل بسیاری از سایت های با استفاده از وردپرس طراحی شده اند. سایت های وردپرسی در صورتی که به صورت اصولی و استاندارد طراحی گردد می تواند بازدهی بسیار بالایی را به دنبال داشته باشد.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

به نظر شما تعرفه طراحی سایت چقدر است؟ شما برای راه اندازی یک سایت به چه میزان بودجه نیاز دارید؟ همان طور که در بالا اشاره کردیم، سایت ها انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای یک سری المان های مخصوص به خود می باشند. طراحی سایت تعرفه و هزینه ثابتی ندارد و هر فردی بر اساس کارکرد خود هزینه ای را برای طراحی سایت تعیین می کند.

سازان سایت یکی از تیم های بسیار حرفه ای و تخصصی در تهران هستند که به تمامی شهرهای ایران خدمت رسانی می نمایند. تعرفه های این تیم تخصصی بسیار منصفانه است. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت و مشاهده نمونه کار با شماره 09195536656 تماس بگیرید.

ارائه نمونه کار طراحی سایت چه مزایایی دارد؟

ارائه نمونه کار طراحی سایت نه تنها به نفع کارفرما بلکه به نفع طراح نیز می باشد. همان طور که می دانید سایت ها شامل طرح و رنگ های مختلفی است که المان های متفاوتی در آن به کار می رود.

ارائه نمونه کار این امکان را به طراح می دهد که با سلیقه و نظر کارفرما آشنا شده و بتواند سریع تر سایتی نزدیک به سلیقه کارفرما طراحی کند. همچنین کارفرما نیز می تواند با سبک کاری طراح آشنا شده و از مهارت و تخصص آن اطمینان حاصل نماید.

چگونه نمونه کار طراحی سایت را بررسی کنیم؟

شما باید در ابتدا از طراح سایت نمونه سایت های طراحی شده در حوزه کاری را درخواست کنید. این نمونه کار شامل بخش های مختلفی است که سایت شما به آن نیاز دارد.

رنگ، طرح، المان های گرافیکی، منوهای سایت، سرعت، قابلیت ها، افزونه ها و … از جمله مواردی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. در واقع نمونه کار طراحی سایت به شما طرحی از سایت شما در آینده را نشان می دهد.

نمونه طراحی سایت در سازان سایت

سازان سایت یکی از تیم های بزرگ و تخصصی است که با سال ها تخصص و فعالیت خود در زمینه طراحی سایت توانسته تجربیات بسیار ارزشمندی را بدست بیاورد. انواع مهارت ها در این تیم وجود دارد و افراد با هماهنگی یکدیگر صفر تا صد طراحی سایت را انجام می دهند.

نمونه کار طراحی سایت سازان سایت در پیج اینستاگرام و سایت این شرکت وجود دارد تا مشتریان به راحتی بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. همچنین شما می توانید از طریق شماره 09195536656 نمونه کار را به صورت تلفنی و یا از طریق شبکه های اجتماعی مشاهده کنید.

fa_IRFA_IR
اسکرول به بالا