درباره ما

به سازان سایت خوش آمدید

داستان ما

سازان سایت که از نامش پیداست سازنده سایت می‌باشد این برند با رویاهای دختری شروع شد که برای ساختن زندگی خود تلاش میکرد او با داشتن تجربه‌های فراوان در زمینه کسب و کارهای مختلف ای تی و طراحی سایت و نیز توانایی کار تیمی که داشت تصمیم گرفت این برند را راه اندازی و با مسئولیت پذیری تمام جلو ببرد دوستانی که دلسوزانه در کنار این تیم بوده و در نمونه کارهای موفق سازان سایت دست داشتند باعث رشد و پیشرفت این برند شده‌اند و مشتریانی که راضی و خشنود از تیم سازان سایت بوده و هستند و همچنان متعهد و وفادار به این برند دوست داشتنی، که با تمام این تفاسیر رویاهای آن دختر موفق را محقق میساخت.

تیم متخصص و کاربلد سازان سایت با تجربه و سابقه ده ساله در زمینه طراحی و سئو، دیجیتال مارکتینگ و طراحی گرافیکی و نیز ارائه خدماتی از این قبیل، شما را تا رسیدن به اهداف کسب و کار خود در بازه های زمانی بلند مدت و  کوتاه مدت حمایت نموده و همچنین با داشتن کارشناسان متخصص و فنی مشکلات کاربری را حل و پشتیبانی حرفه ای به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

فرآیند سازان سایت

مشاوره

با مشاوره رایگان توسط متخصص سازان سایت، با دیدی فراتر اهداف خود را پیش ببرید

پلن طراحی

با مشخص کردن پلن و نقشه راه به شما کمک میکنیم که بهتر نتیجه بگیرید

پیاده سازی طرح

طرح دلخواه از شما و طراحی توسط کارشناسان ما

توسعه و بهبود

پس از طراحی اولیه .. سایت را با خواسته ها ی شما و یا ایجاد ویژگی های داده شده توسط شما ، توسعه و بهبود میبخشیم

پشتیبانی

وب سایت شما را با پشتیبانی تخصصی توسط کارشناسان سایت پوشش حمایت نموده و اشکالات کار را بر طرف می نماییم

سئو و محتوا

با مدیریت محتوای خوب از طرف تیم محتوای سازان سایت به شما کمک خواهیم کرد که سایت را در اصول سئو و فرآیند سئو پیش ببرید

چرا سازان سایت را انتخاب میکنید

سازان سایت با دادن مشاوره رایگان در زمینه کسب و کارتان، به شما دیدی وسیع در بستر دنیای آنلاین و دیجیتال مارکتینگ خواهد داد این تیم دلسوزانه به شما خواهد گفت که چطور بتوانید در شغل خود پیشرفت و یا ارتقاء پیدا کنید.

تجربه طراحی متفاوت با سازان سایت، یک تجربه بسیار جذاب با رابط کاربری بسیار زیبا و متفاوت در طراحی سایت های مشتری میباشد سازان سایت علاوه بر ظاهری زیبا در طراحی وب سایت شما، بلکه زیرساختی به لحاظ فنی و اصولی در پلن طراحی برای شما پیاده سازی خواهد نمود.

سازان سایت پس از طراحی سایت شما، بصورت نمونه حدود 20 تا از محتواهای مشتری را در سایت درج می‌کند لازم است بدانید که این محتواها با رعایت اصول سئو در سایت درج می‌شود و این یکی از نکته های مهمی است که در پلن طراحی سایت، سازان سایت را از نظر مشتری متفاوت میسازد.

باید بگوئیم جواب قطعاً بله است سازان سایت موظف است با 3 ماه پشتیبانی رایگان 24 ساعته، تمام مشکلات فنی مشتری را برطرف نموده و به او کمک کند تا با خیالی آسوده به پلن های بعدی کسب و کار خود فکر کرده و باعث ارتقاء سایت خود شود.

یکی از وظایف اصلی سازان سایت، تحویل سایت پس از برنامه ریزی پلن طراحی در موعد مقرر می‌باشد تعهد در زمان یکی از صفات بارز تیم فنی ما بوده و در این زمینه بسیار به مشتری وفادار خواهیم ماند.

در انواع طراحی سایت شخصی، حرفه ای، اختصاصی و فروشگاهی امکانات متفاوتی بسته به نیازهای مشتری در پلن طراحی سایت، برنامه ریزی و پیاده سازی می شود بنابراین ما بسته به نوع کسب و کار شما و همچنین خواسته هایی که از سازان سایت دارید وب سایت را برای شما طراحی نموده و همچنین پس از طراحی در توسعه و بهبود آن نیز کمک خواهیم کرد.

با تهیه فیلم آموزشی جامع و کامل توسط سازان سایت، مشتری هیچ گاه نگران آموزش و یادگیری سایت خود نخواهد بود. این فیلم آموزشی بصورت ساده و روان تمامی قسمت های مورد نیاز وب سایت شما را  آموزش داده و به شما کمک میکند که با وجود یک پنل کاربری ساده و راحت بتوانید تغییرات لازم را در سایت خود ایجاد نمائید.

دقت نمائید زمانی که سایت شما طراحی می‌شود قابل ایندکس برای موتورهای جستجو در گوگل نخواهد بود چرا که سایت باید در بستر مناسب طراحی به گوگل معرفی و ایندکس شود بنابراین پس از طراحی سایت، ما سایت شما را به گوکل معرفی خواهیم کرد اما برای دیده شدن بهتر در کلمات کلیدی مورد نظر باید وارد پلن تولید محتوا و سئو شوید. با مشاوران سئو ما در ارتباط باشید. 

تعداد پروژه ها
projects-icon.png
مشتریان خوشحال
heart-icon.png
خطوط کد
K+
code-lines-icon.png
جوایز
award-icon-free-img.png