طراحی سایت

سازان سایت با سابقه 7 سال کار در طراحی سایت در خدمت شماست

طراحی سایت

امروزه با رشد چشمگیر دنیای اینترنت و تقریبا ماشینی شدن زندگی سایت ها نقش زیادی در زندگی روزمره انسان ها پیدا کرده اند. زیرا در واقع امروزه هر کسب و کار فیزیکی که در دنیای واقعی وجود دارد یک سایت نیز در دنیای مجازی از آن موجود می باشد. به همین خاطر دیگر افراد برای انجام کار های خود به جای حضور در مکان ها به سایت های اینترنتی مراجعه می کنند. برای مثال افراد برای خرید لباس و یا هر نوع چیز دیگری به بازار مراجعه نمی کنند‌. زیرا در دنیای اینترنت می توانند بدون هیچ گونه فعالیت فیزیکی در کمترین زمان ممکن به سایت های زیادی مراجعه کنند و محصولات متنوع زیادی را ببینند و مقایسه کنند.‌ به همین خاطر امروزه طراحی سایت به یک شغل مهم و پردرآمد تبدیل شده است که طرفداران بسیاری دارد.

چرا همه افراد نمی توانند طراحی سایت انجام دهند؟

به احتمال زیاد با توجه به اینترنتی شدن بسیاری از کسب و کار ها افراد زیادی به دنبال این هستند که طراحی سایت یاد بگیرند‌. اما بهتر است بدانید همه افراد نمي توانند طراحی سایت انجام دهند. زیرا طراحی سایت یک کار تخصصی می باشد و تنها افرادی که سالیان زیادی در زمینه کامپیوتر و برنامه نویسی وب آموزش دیده اند می توانند این کار را انجام دهند. طراحی سایت یک کار حساس و دشوار می باشد به همین خاطر باید با تمرکز، دقت و مهارت زیادی انجام شود تا هیچ گونه مشکلی به وجود نیاید. به همین خاطر بیشتر افرادی که به دنبال طراحی سایت هستند کار خود را به شرکت های طراحی سایت می سپارند‌. زیرا در اینگونه از شرکت ماهر ترین افراد وجود دارند و می توانند بهترین و کارآمدترین سایت را در کمترین زمان ممکن برای شما طراحی کنند.

ویژگی های یک سایت موفق

طراحی سایت

داشتن نقشه راه

در ابتدا مشخص کنید که چه طرحی برای سایت‌تان در نظر دارید شما باید از نظر بصری طرحی مناسب و منطقی انتخاب نمایید. تا افرادی که از سایت شما بازدید می‌کنند بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند.

طراحی سایت

سئو و بهینه سازی

سئو به شما کمک می‎کند که در موتورهای جستجو بهتر دیده شوید و آمار بازدیدکنندگان سایت شما بالا رود سطح بهینه سازی سایت بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند باعث افزایش فروش و درآمد کسب و کار شما شود.

طراحی سایت

امنیت سایت

امنیت سایت خود را جدی بگیرید برای این کار نیازمند است در ابتدا یک گواهی ssl داشته باشید ssl ارتباط بین شما و مشتریان را رمزگذاری می‌کند سازان سایت شما را در جهت امنیت بیشتر سایت راهنمایی خواهد کرد

طراحی سایت

محتوای یونیک

تولید محتوایی انحصاری که نیز از نظر کلمات کلیدی بهینه سازی شده باشد باعث کسب رتبه بالا در گوگل است. زمانی را صرف ایجاد محتوای با کیفیت کنید تا کاربران به سایت شما اعتماد بیشتری داشته باشند.

تعهدات سازان سایت

جهت داشتن یک سایت موفق و تاثیرگزار ابتدا باید لیست خواسته های اولیه آماده شود بهتر است شما برای سایت خود نقشه یا پلنی را برنامه ریزی کرده باشید و با مشاوره تخصصی سازان سایت، لیست کارهای شما سازماندهی تر شده و نیازهای وب سایت مشخص و در نتیجه کار شما خروجی بهتری خواهد داشت سازان سایت به شما کیفیت یک طراحی عالی را تضمین داده و نسبت به زمان تحویل آن متعهد خواهد بود.  

متعهد به زمان

تضمین کیفیت

مشاوره تخصصی

طراحی سایت

طراحی سایت در سایت سازان چگونه انجام می شود؟

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم نقش شرکتی که طراحی سایت را برای شما انجام می دهد در موفقیت سایت شما می تواند بسیار موثر باشد. به همین خاطر ممکن است بسیاری از شما برای طراحی سایت خود به دنبال یک شرکت معتبر باشید. ما شرکت طراحی سایت سایت سازان را به شما معرفی می کنیم. زیرا این شرکت از طریق گروهی از توسعه دهندگان ممتاز، با استفاده از بهترین زبان های برنامه نویسی مدرن و برنامه های تکنولوژیک، با در نظر گرفتن تمامی عوامل موفقیت در طراحی سایت از طراحی سازگار با موتورهای جستجو، با سئو مناسب و  سریع در مرور و جابجایی بین صفحات، و عناصر هویت بصری اقدام به طراحی سایت برای شما می‌کند. ما در اینجا مراحل طراحی سایت سایت سازان را برای شما بیان کردیم.

● تجزیه و تحلیل و جمع آوری اطلاعات: در این مرحله پس از کسب توضیح دقیق از مشتری در مورد کلیه جزئیات و عملکرد هایی که می خواهد در وب سایت حضور داشته باشد، اطلاعات پروژه را جمع آوری می کنند و انواع فعالیت و هدف آن را مشخص می کنند که هدف از طراحی سایت چیست؟ سپس با استفاده از بهترین شیوه ها اقدام به طراحی سایت برای شما می کنند.
● طراحی اولیه: تیم طراحی سایت سازان در این مرحله یک مفهوم طراحی ایجاد می کند که شکل اولیه سایت و بخش های مختلف آن، رنگ های استفاده شده، عملکردها و عناصر موجود در آن را بر اساس هدف ایجاد آن و هویت بصری برند نشان می دهد.
● تحلیل تکنیکال وب سایت: پس از تکمیل تحلیل اولیه با کارفرما و ایجاد چشم انداز اولیه برای سایت بر اساس آن، مرحله اجرا فرا می رسد و برنامه های فنی و مکانیزم های فنی مورد نیاز برای پیاده سازی سایت تدوین می شود.
● طراحی سایت: کار بر روی طرح های UI-UX با تمرکز بر انتخاب طرح ها و رنگ های مناسب، طراحی جذاب متناسب با نوع فعالیت، استفاده از آخرین فناوری ها در زمینه طراحی وب و انجام تجربیات کاربری انجام می شود. سپس طرح های اولیه را با توجه به اطلاعات، جزئیات، رنگ ها و لوگوی جمع آوری شده از مشتری نمایش می دهند.
● کدگذاری داخلی: پس از اتمام طراحی خارجی سایت و تایید آن توسط کارفرما، مرحله تبدیل این طرح شامل توابع، بخش ها و تبدیل تصاویر آن به کد، تصویر مورد نیاز برای برنامه نویسی سایت و رسیدن به فرم نهایی آن با استفاده از آخرین فناوری ها و زبان های برنامه نویسی مناسب برای دستیابی به بهترین نتایج آغاز می شود.
● برنامه نویسی و توسعه: در این مرحله از طراحی سایت سایت سازان پس از ایجاد سازگاری لازم بین کدهای طراحی، زبان برنامه نویسی سایت و کنترل پنل سایت به شکل نهایی ظاهر می شود تا سایت در طرح نهایی خود به انتخاب کارفرما ظاهر شود.

انواع طراحی سایت

تنوع اهدافی که وب سایت ها برای آنها ایجاد می شوند با انواع مختلفی همراه است و این چیزی است که شرکت های متخصص طراحی سایت مانند سایت سازان می دانند. بنابراین اولین چیزی که باید بدانید این است که از وب سایت چه می خواهید. ما در اینجا انواع سایت را معرفی کرده ایم.

طراحی سایت های شخصی

سایت‌های شخصی مناسب برای افرادی که خود را به‌عنوان یک برند شخصی معرفی می‌کنند می باشند. تقسیم‌بندی این گونه از سایتها به شما کمک می‌کند تا نکات برجسته زندگی شخصی، علایق، دستاوردها و شایستگی‌هایی را که از نفوذ خود در زندگی افراد به‌دست آورده‌اید به نمایش بگذارید تا تعدادی از کارآفرینان از آن استفاده کنند. برای فروش خدماتی مانند دوره ها و کتاب های الکترونیکی نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

بهتر است بدانید سازان سایت با طراحی سایت در کرج و تهران و دیگر شهرهای ایران توا   

سایت های تجاری

این گونه از سایت ها سایت هایی هستند که برای مدیریت فعالیت های تجاری ایجاد می شوند و هدف اصلی آنها فراهم کردن تمام شرایطی است که منجر به افزایش فروش می شود. بنابراین علاوه بر برخورداری از چندین مزیت، چشم انداز و ماموریت یک شرکت را نیز در بر می گیرند.

طراحی سایت اطلاعاتی

این گونه از سایت ها وبلاگ‌های الکترونیکی هستند که به منظور ارائه اطلاعات عمومی در یک یا چند حوزه زندگی ایجاد می‌شوند و از طریق آنها می‌توان نقش رسانه‌ای را ایفا کرد. در ینجا مزایای طراحی سایت اطلاعاتی وجود دارد:
● شما باعث می‌شوید که کاربران به درک دقیق و عمیقی درباره اطلاعاتی که به آنها ارائه می‌دهید برسند و می توانید با استفاده از تصاویر، ویدئوها و پیوندهایی که وضوح اطلاعات را افزایش می‌دهند و به کاربر ثابت می‌کنند که اعتماد به شما واقعی است، از آن پشتیبانی کنید.
● شما را به یک برند شناخته شده تبدیل می کند که مورد اعتماد مشتریان است.
● هر چه موضوعات شما جامع تر باشد و منابع و رسانه های شما غنی تر باشد، در نتایج جستجو پیشرفت می کنید، که باعث تشویق به ایجاد محتوای واقعا مفید می شود.
● طراحی سایت اطلاعاتی باعث می‌شود به بخش عظیمی از مخاطبان دسترسی پیدا کنید.

طراحی سایت خبری

این یک قالب نرم افزاری مناسب برای علاقه مندان به روزنامه نگاری است که علاقه مند به خواندن روزانه اخبار در زمینه های سیاسی، اقتصادی، هنری، سرگرمی و غیره هستند و به طور ویژه برای نمایه سازی محتوای روزنامه نگاری و برجسته کردن موارد ضروری در این زمینه طراحی می شوند و از جمله مزایای آن عبارتند از:
● شما و مخاطبانتان را با آخرین اخبار محلی، منطقه ای و جهانی به روز نگه می دارد.
● این باعث می شود با طیف گسترده ای از منابع خبری معتبر مانند خبرگزاری های بین المللی سروکار داشته باشید.
● در صورتی که در یک زمینه یا تعداد محدودی از زمینه ها تخصص داشته باشید، شما را در مورد تعداد خاصی از موضوعات مطلع می کند.
● از طریق آن، فعالیت خود را به عنوان یک روزنامه کاغذی انجام می دهید، جایی که روزنامه نگاران را منصوب می کنید، ابزارهای پوشش خبری را در اختیار آنها قرار می دهید و آنها را وادار می کنید تا در اسرع وقت از سایت رویداد شما را برای شروع کار ارسال کنند.

طراحی سایت انجمن ها

انجمن تصویری کوچک و ابتدایی از سایت‌های شبکه‌های اجتماعی است که جرات داشتند بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص دهند، زیرا نشان دهنده تلاش جدی کاربران اینترنت برای تعامل با یکدیگر و تبادل فرهنگ و دانش است. مزایای طراحی سایت انجمن ها شامل موارد زیر می شوند.
● یک جامعه تعاملی تر از وب سایت ها ایجاد می کنید، جایی که هر شرکت کننده عضوی است که می تواند پست کند و نظر بدهد.
● این فرصتی را برای تبادل دانش و اطلاعات در فضاهایی بزرگتر از آنچه در سایت های شبکه های اجتماعی یافت می شود، فراهم می کند.
● کمک خواستن از دیگران را تسهیل می کند.

طراحی سایت دولتی

 این گونه از سایت ها وب‌سایت‌هایی هستند که توسط دولت‌های کشورها با هدف ارائه خدمات و برنامه‌ها به مردم و آشنایی آنها با تحولات تصمیم‌گیری‌های حاکمیتی ایجاد شده‌اند و هدف آن‌ها به‌جای فرسودگی در سازمان‌های دولتی، خدمت‌رسانی به جامعه با رویه‌های دولتی از خانه است و مزایای آنها شامل این موارد می شوند:

  • شهروندان را از خدمات ارائه شده توسط دولت به آنها و اطلاعات و تصمیمات حاکمیتی که باید بدانند آگاه می کند.
  • آگهی های استخدامی در بخش های دولتی را منتشر می کند.
  • ابه شهروندان این امکان را می دهد که برای دریافت مداوم به روز رسانی ها از طریق ایمیل وارد آن شوند.

چرا طراحی سایت خود را به سایت سازان بسپاریم؟

سایت سازان یکی از معتبر ترین شرکت های طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ ایران می باشد که سابقه بسیاری در زمینه طراحی سایت دارد و میتواند بهترین سایت ها را با کمترین هزینه در بهترین زمان ممکن به شما ارائه دهد.

سوالات متداول طراحی سایت

سوالات متداول طراحی سایت

مطمئناً شما با داشتن یک وب سایت عالی برای کاربران خود دسترسی 24 ساعته ایجاد می نمائید همچنین امکان جستجوی پیشرفته و طبقه بندی محتوا و محصولات سایت و دیگر امکانات نیز شامل اتصال به درگاه بانکی و ویرایش های سریع محصولات و امکانات بهینه سازی و سئو را برخوردار خواهید بود یک سایت خوب نتیجه اعتبار و هویت کسب و کار شماست با سایت خوب بهتر دیده شو بیشتر بفروش

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بهینه است که شامل امکانات فراوان و قابل دسترسی رایگان که باعث صرفه جویی در هزینه ها و نیز به همراه کاربری ساده این سیستم جهت مدیریت و پشتیبانی سایت می باشد

هاست در واقع به معنای میزبان است که بخشی از سرور همیشه روشن و متصل به اینترنت است که اطلاعات سایت بصورت مداوم قابل دسترسی برای کاربران سایت شما می باشد میزان فضای هاست ارتباط مستقیمی با میزان فضای اطلاعات سایت شما دارد خرید دامنه هم نیز همان آدرس سایت است مانند طراحی سایت توسط سازان سایت sazansite.com

اکثر مشکلاتی که کاربران پس از طراحی سایت با آن روبرو می شوند استفاده از هاست های نامناسب است استفاده از یک هاست معتبر و قوی نه تنها باعث بهبود سرعت سایت شما می شود بلکه آمار بازدید کاربران از سایت را بالا برده و تاثیر بسزایی در سئوی سایت شما خواهد داشت 

این موضوع بستگی به زمینه کاری و ارتباط جغرافیایی با مخاطبان سایتتان دارد اگر اکثر مشتریان داخل ایران هستند بهتر است هاست داخلی یعنی در واقع هاست ایران را که به لحاظ جغرافیایی نزدیک به خودتان است را انتخاب کنید زیرا در سرعت بارگذاری صفحات سایت برای کاربران تاثیر فراوانی دارد در غیر اینصورت اگر مشتریان شما در کشور دیگری هستند باز بهتر است هاست همان کشور را تهیه کنید. 

توصیه سازان سایت به شما کاربران عزیز این است که اگر سایت شما فروشگاهی است پس از طراحی و تحویل سایت، ابتدا محصولات خود را بهینه و توسعه دهید سپس درگاه پرداخت آنلاین خود را که تمام سایت های فروشگاهی مجهز به آن هستند راه اندازی کنید برای این کار بهتر است محتوای چطوری درگاه آنلاین پرداخت راه اندازی کنم؟ را مطالعه کنید.

سازان سایت با توجه به ویژگی ها و امکاناتی که شما برای سایت خود در نظر دارید و مشاوره رایگانی که قبل از طراحی سایت به شما میدهد معمولا بسته به امکانات سایت حداکثر 10 الی  15 روز کاری سایت را به شما تحویل میدهد.

سازان سایت برای شما یک فیلم آموزشی تهیه خواهد کرد در ضمن میتوانید جهت پاسحگویی به سوالات خود،ف با پشتیبانی در ارتباط باشید.

اگر سایت شما فروشگای و درگاه پداخت آنلاین دارد اجبار است از طریق سایت ای نماد enamad.ir جهت اخذ نماد الکترونیک خود اقدام نمائید.

در سازان سایت 3 ماه به شما پشتیبانی رایگان تعلق میگیرد یک پشتیبانی خوب شامل راهنمایی های مفید کاربران جهت مار کردن با سایت و تغییرات حد امکانی که از جانب شما خواستار آن هستند و نیز پشتیبانی فنی و تخصصی که تیم طراحی سازان سایت در این 3 ماه به شما ارائه می دهد.

بهتر است بدانید وردپرس براحتی قابل توسعه بوده و امکانات جدیدی را میتوانید به آن اضافه کنید شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین سازان سایت در ارتباط باشید

اگر فعالیت کسب و کارتان محدود به کشور ایران نمی باشد بهتر است در طراحی سایت خود ویژگی چند زبانه بودن را اعمال کنید سازان سایت با برقراری این امکان در سایت این خواسته را برای شما فراهم خواهد نمود.

فرم درخواست طراحی سایت