تولید محتوا

با تولید محتوای کاربردی و جذاب خود را منحصر بفرد معرفی کنید

امروزه با اینترنتی شدن کسب و کار ها تولید محتوا به یک شغل مهم و پر طرفدار تبدیل شده است. زیرا برای رشد یک سایت اصلی ترین موردی که به بهبود آن کمک می کند محتوای خوب است. به همین خاطر متخصص سئو و سئوکاران سایت ها و مدیران آنها به دنبال پیدا کردن یک محتوای خوب هستند. شرکت ها و افراد زیادی وجود دارند که ادعا می کنند تولید کننده محتوای یونیک هستند. اما بهتر است بدانید تنها افرادی می توانند یک محتوای خوب را در اختیار شما بگذارند که در این زمینه سابقه کار زیادی داشته باشند و بتوانند در تمام زمینه ها برای شما تولید محتوا کنند. سایت سازان یکی از بهترین شرکت هایی می باشد که می تواند با کیفیت ترین محتوا را در تمام زمینه ها در کمترین زمان ممکن و در تعداد بسیار زیادی در اختیار شما قرار دهد.

مزایای سپردن تولید محتوا به سایت سازان

هنگام تولید محتوا باید توجه داشته باشید که فرد و شرکتی که برای شما این کار را انجام می دهد از مهارت بالایی برخوردار باشد تا بتواند بهترین محتوا را به شما ارائه دهد ما در اینجا برخی از مزایای سپردن تولید محتوا به سایت سازان را برای شما بیان کردیم.

تولید محتوا در حجم زیاد

معمولاً مدیران سایت به دنبال این هستند که حجم زیادی از محتوا را در زمان کمی دریافت کنند. اما بهتر است بدانید معمولا تعداد افراد و شرکت های که بتواند در مدت زمان کمی تعداد زیادِ محتوای با کیفیت به شما تحویل دهند بسیار کم است. سایت سازان با ارائه نمونه کارهای سایت فراوان در این زمینه توانسته است رضایت مشتری را در بحث تولید محتوا جلب نماید و در مدت زمان معینی که به شما پیشنهاد می دهد با بهترین کیفیت به شما تحویل دهد. بنابراین هنگامی که کار خود را به سایت سازان می‌سپارید دیکر نیاز نیست نگران کم شدن حجم کارهای خود باشید.

تولید محتوا برای انواع موضوعات

سایت سازان مجموعه ای می باشد که افراد زیادی را برای تولید محتوا استخدام کرده است. هرکدام از این افراد در حوزه خاصی می توانند به صورت تخصصی محتوا تولید کنند. به همان خاطر سایت سازان می تواند برای شما در هر زمینه ای به بهترین نحو ممکن محتوا تولید کند. فراموش نکنید اگر بتوانید برای سایتتان یک محتوای خوب و با کیفیت تولید کنید می توانید در کمترین زمان ممکن سئو سایت خود را بهبود ببخشید.

تولید محتوا تخصصی

یکی از تولید محتواهایی که معمولاً نوشتن آن نیز کار سختی می‌باشد تولید محتوای تخصصی می‌باشد. بهتر است بدانید تولید اینگونه از محتوا فقط توسط افراد متخصص امکان پذیر است و متخصصان تولید محتوای سایت سازان می‌توانند بهترین محتوا های تخصصی را با رعایت اصول محتوای سئو شده در هر زمینه ای که شما بخواهید برایتان تولید کنند.

هزینه مناسب

امروزه همه افراد در تمام مشاغل به دنبال این هستند که بتوانند با کمترین هزینه کار خود را راه بیاندازند. در صنعت تولید محتوا نیز این امر اهمیت زیادی دارد بنابراین بسیاری از مدیران سایت ها به دنبال این هستند که بتوانند با کمترین قیمت تولید محتوا با بهترین کیفیت به نتایج دلخواه خود برسند. بهتر است بدانید سایت سازان در بین تمام شرکت ها بهترین شرکت تولید کننده محتوا متنی و ویدئویی است که می‌تواند با کمترین هزینه بهترین محتوا را به شما تحویل دهد.

تولید محتوا در زمان کم

یکی از مهم ترین نکاتی که برای سئو کاران در رابطه با تولید محتوا بسیار با اهمیت است این است که بتوانند حجم محتوای مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنند. همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم سایت سازان می تواند محتواهای درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن جهت سئو سایت تولید کند و در اختیار شما قرار دهد‌. زیرا مجموعه سایت سازان یکی از بهترین شرکت ها می‌باشد که توانسته است افراد زیادی که در حوزه تولید محتوا متخصص هستند را جمع آوری کند.

تولید محتوای یونیک

یونیک بودن محتوا یکی از مهم ترین معیار ها می‌باشد که برای سئو کاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا در صورتی که محتوا کپی داشته باشد سئو سایت در گوگل به شدت افت پیدا می کند و در واقع سایت را به نابودی می‌کشاند. پیشنهاد ما به شما این است اگر قصد دارید محتوای یونیک در سایت خود قرار دهید این کار را به سایت سازان بسپارید. زیرا تمامی محتوا هایی که توسط سایت سازان تولید می شوند کاربردی بوده و به هیچ وجه حتی یک درصد نیز کپی ندارند.

مراحل تولید محتوا در سایت سازان

تحقیقات سئو

تحقیقات سئو که به عنوان تحقیق کلمات کلیدی نیز شناخته می شود. حجم جستجوی مرتبط با یک کلمه کلیدی خاص را نشان می دهد تا ببیند آیا آن کلمه ارزش تولید محتوا را دارد یا خیر. سایت سازان نیز با نوشتن سوالاتی که مشتریان بالقوه شما ممکن است بر اساس مشکلاتی که با آن مواجه هستند و اهدافی که به دنبال دستیابی به آن هستند، درباره کلمات کلیدی تحقیق می کند و سپس با تحقیق کلمات کلیدی آنها را مطالعه می کند تا ببیند آیا جستجوی کافی دارند یا خیر. در این مرحله کلمات کلیدی را جستجو می کند که دارای نرخ جستجوی ماهانه قابل قبول و یا زیاد هستند یا در عین حال دقیق و مرتبط با شما و حوزه کاری شما هستند.
سایت سازان برای تحقیق کلمه کلیدی و به طور کلی سئو سایت از راه‌های زیر که برای شما بیان شده است استفاده می‌کند.

1. از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی مانند SEMRush یا Moz Keyword Explorer و… استفاده می کند.
2. از وارد کردن کلمه کلیدی در موتور جستجو و بررسی پیشنهادات موتور جستجوی خودکار استفاده می کند.
3. جستجوهای مرتبط خود را در صفحه نتایج جستجو بررسی می کند.

ویرایش

نحوه ویرایش کار خود یا کارهای دیگران به انتخاب های شخصی شما بستگی دارد. شما می‌توانید کار خود را مستقیماً ویرایش کنید و ممکن است ترجیح دهید قبل از بررسی و ویرایش کار خود چند روز صبر کنید. همچنین ممکن است به دستور زبان اهمیت زیادی دهید. همچنین ممکن است تمایل داشته باشید که مطالب را به زبان محاوره ای ارائه دهید. سایت سازان بعد از پرسیدن تمام این سوالات و رسیدن به یک نتیجه واحد از نظر شما اقدام به ویرایش محتوا مطابق نظر شما می کند بعد از ویرایش کامل محتوا سایت سازان آن را برای شما انتشار می دهد. تا سایت شما به بیشترین میزان بازدید خود برسد.

مهمترین دلایلی که باعث می شوند شما تولید محتوای خود را به سایت سازان بسپارید

● مخاطبان و مشتریان بالقوه شما را با استفاده از عبارات و اصطلاحاتی که تولید محتوا را طنین انداز مثبتی می‌کند مورد خطاب قرار می دهند.
● متخصصان سایت سازان از عناوین، توضیحات و سایر تیزرها استفاده می کنند تا مخاطبان محتوای شما آن را بخوانند. کاری می کنند که عنوان محتوا حاوی مزایایی باشد که مخاطبان شما از خواندن آن لذت می‌برند.
● محتوای منحصر به فرد نیز با رعایت اصول محتوا سئو شده  ایجاد میکنند و اطلاعات ارسال شده در سایت های دیگر را تکرار نمی‌کنند. از سبک منحصر به فرد استفاده می کنند و برای تایید نکات خود از تحقیقات و مطالعات اخیر استناد می کنند.
● به یک ایده می چسبند و از محتوا برای تقویت آن استفاده می کنند. با تلاش برای توضیح بیش از حد موضوعات مشابه در یک محتوا، خواننده را گیج نمی کنند.
● از یک رویکرد واقعی دیجیتال مارکتینگ برای مشتریان بالقوه خود استفاده می‌کنند و اگر مشتریان شما از آنها استفاده نمی کنند، از اصطلاحات عامیانه خودداری می کنند.
● زبان خود را واضح و مختصر نگه میدارند تا مخاطبان شما بتوانند از محتوای شما بدون نیاز به خواندن اصطلاحات دشوار یا تشبیهات پیچیده بهره ببرند.

انواع محتوا هایی که سایت سازان تولید می کند؟

تولید محتوای آموزشی

سایت سازان در زمینه آموزشی می‌تواند بهترین محتوای تخصصی و عمومی را تولید و با بهترین کیفیت به مخاطبان خود ارائه دهد. به همین جهت در زمینه تولید محتوای آموزشی توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب نماید.

تولید محتوای تبلیغاتی

محتوای تبلیغاتی یکی از پرطرفدار ترین نوع محتوا می باشد. این محتوا باید به قدری جذاب باشد تا بتواند مخاطب را قانع کند که محصول را تهیه نماید. سایت سازان بهترین محتوا های تبلیغاتی را برای سایت‌های شما تولید میکند.

تولید محتوای شبکه های مجازی

شبکه های مجازی امروزه در زندگی مردم نقش بسیار مهمی دارند که یکی از مهم ترین آنها تولید محتوای اینستاگرام می‌باشد به همین خاطر خیلی از افراد به دنبال تولید اینگونه از محتوا هستند و سایت سازان بهترین شرکت تولید کننده محتوا متنی و ویدئویی می‌باشد.

تولید محتوای عمومی و تخصصی

سایت سازان در زمینه‌ی تولید محتوای عمومی و تخصصی تجربه فراوانی داشته و کاربردی ترین محتوا با بهترین کیفیت را در انواع زمینه‌های کاری عمومی و همچنین تخصصی به مشتریان خود ارائه داده است بهتر است بدانید ایجاد محتوای تخصصی کار ساده ای نیست و حتما باید افراد تولیدکننده در این زمینه اطلاعات کافی و همچنین با رعایت اصول محتوا سئو شده .بتوانند بهترین محتوا را به مشتری ارائه دهند.

تولید محتوای خبری

تولید محتوای خبری کار سختی می باشد. زیرا باید نویسنده خلاقیت بالایی داشته باشد تا بتواند خبر را در قالب جذاب ترین تیتر‌ها به مخاطب انتقال دهد تا توجه آن ها را جذب کند‌. همچنین متن شیوا و روان نیز یکی دیگر از لازمه‌های تولید محتوای خبری می باشد که تنها توسط محتوا نویسان ماهر امکان پذیر است. اما سایت سازان به خاطر داشتن ماهر ترین محتوا نویسان می تواند بهترین محتواها‌ی خبری را تولید کند.

تولید محتوای پزشکی

امروزه سایت های پزشکی زیادی در زمینه های مختلف وجود دارد زیرا بیشتر افراد در گوگل به دنبال پیدا کردن محتوا های پزشکی می باشند. به همین خاطر تولید محتوای پزشکی طرفدار زیادی دارد. اما بهتر است بدانید تولید محتوای پزشکی به هیچ وجه کار آسانی نیست. زیرا این گونه از مطالب باید حتما صحت داشته باشند و به هیچ وجه مطلب نامعتبری در آن‌ها ذکر نشود. سایت سازان می تواند معتبر ترین و بهترین محتوا های پزشکی را برای شما تولید کند.

نمونه کار طراحی سایت

با سایت خوب بهتر دیده شو بیشتر بفروش

فرم درخواست تولید محتوا