سئو سایت

سازان سایت با سابقه 7 سال کار زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو

در دنیای امروزه ما به موتورهای جستجوی آنلاین مانند گوگل، یاهو و سایرین مراجعه می کنیم تا تقریباً برای همه سوالات خود پاسخ پیدا کنیم. بنابراین طبیعی است که کسب و کارها و صاحبان وب سایت ها در همه جا هر کاری که می توانند انجام می دهند تا اطلاعات خود را سریعتر و راحت تر در موتورهای جستجو انتشار و آن هارا با نمایش در جستجو های اول گوگل به افراد بیشتری نمایش دهند. این کار دقیقاً همان چیزی است که به عنوان سئو سایت شناخته می شود. سئو و به معنای بهینه سازی سایت برای کسب رتبه بالاتر و قرار گرفتن در نتایج اولیه جستجو گوگل می باشد.
بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) مفهومی است که کمتر از دو دهه است که وجود دارد. اما با این حال بهتر است بدانید سئو سایت باعث ایجاد اشتغال برای افراد زیادی شده است و بیشتر کسب و کار ها برای پیدا کردن جایگاه بهتری در گوگل از آن استفاده می کنند.
البته با این حال همه افراد نمی توانند سئو سایت انجام دهند. زیرا این کار یک کار تخصصی می باشد که فقط توسط سئو کاران و شرکت های ماهر امکان پذیر است.

مراحل سئو سایت در سایت سازان

سایت سازان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت و سئو می باشد که طبق مراحل زیر اقدام به سئو سایت شما می‌کند.

 

سایت و رقبا را مطالعه می کند

سایت سازان علاوه بر مطالعه سایت های رقیب، مطالعه جامعی از سایت مشتری نیز انجام می دهد تا علاوه بر مطالعه جامع بازار هدف، نقاط قوت و ضعف را برای کار بر روی آنها مشخص کند.

کلمات کلیدی را جستجو می‌کند

سایت سازان از ابزار گوگل برای مطالعه کلمات جستجو شده توسط مخاطبان هدف برای جستجوی خدمات یا محصولات سایت و تعیین کلمات کلیدی مناسب برای کار بر روی هدف قرار دادن آنها استفاده می کند.

تحلیل تکنیکال

تجزیه و تحلیل فنی جامع و عمیق سایت را انجام می دهد تا نکات فنی را که مانع بایگانی سایت از طریق گوگل می شود را بیابد و بر اساس توصیه های گوگل برای حل آنها تلاش کند و اطمینان حاصل کند که بهترین شیوه های فنی سئو برای غلبه فنی بر رقبا اعمال می شود.

نقشه کلمات کلیدی

فیلتر کردن و تعریف کلمات کلیدی که روی آنها کار می شود و هدف قرار دادن آنها با تنظیم نقشه توزیع کلمات کلیدی برای هر صفحه در سایت برای جلوگیری از سردرگمی گوگل با هدف قرار دادن تعدادی صفحه برای همان کلمه بسیار مهم است و سایت سازان نیز برای رشد یابنده شما از این شیوه استفاده می کند.

پیکربندی صفحات وب سایت

پیکربندی مجدد صفحات سایت برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی که با بهبود عناصر سئو برای هر صفحه مانند عناوین متا، توضیحات صفحه، عناوین داخلی، سئوی تصویر، لینک های داخلی شناسایی شده اند. به سئو بهتر سایت کمک میکنند. به همین خاطر سایت سازان همیشه سایت ها را پیکربندی میکند.

ایجاد بک لینک

بک لینک‌ها یکی از مهم‌ترین فاکتورهای رتبه‌بندی گوگل هستند، بنابراین سایت سازان تلاش می‌کند تا بک لینک‌های قوی و سازگار با استانداردهای گوگل را به‌دست آورد. حتی اگر منجر به نتایج منفی شود و به ارتقای رتبه سایت کمک کند.

افزایش سرعت سایت

اگر صفحات سایت شما کند بارگزاری شود به طوری که آمار بازدید سایت را به حداقل برساند در این صورت گوگل از اعتبار و رنک سایت می کاهد.

محتوای متفاوت

برای گوگل بسیار با اهمیت است که شما محتوایی متفاوت خلق کنید و نکته مهم اینکه در محتوای خود نیازهای کاربران را برطرف کنید.

عبارات کلیدی مناسب

یک سایت معتبر از کلمات کلیدی مناسب و متعادل در جهت بهبود تجربه کاربری و بهتر دیده شدن در نتایج جستجو بهره می‌گیرد.

چرا باید اقدام به سئو سایت خود بکنیم؟

با افزایش درصد جستجوها از طریق موتورهای جستجو در مورد خدمات، محصولات و یا حتی اطلاعات، لازم بود هر صاحب وب سایتی از طریق موتورهای جستجو به بهبود سایت خود اهتمام ورزد تا در اولین نتایج ظاهر شود و سپس بازدیدکنندگان یا آنچه را که هست به دست آورد. وب سایت شما به دلایل زیر به خدمات سئو سایت نیاز دارد:
● نتایج جستجوی گوگل همیشه بزرگترین منبع ترافیک برای اکثر وب سایت ها هستند و سئو سایت به بالا آمدن سایت شما در نتایج جستجو گوگل کمک می کند.
● سئو سایت به تقویت و اعتبار برند شما کمک می کند.
● سئو سایت باعث بهبود تجربه کاربر با وب سایت می شود.
● سئو سایت نقش بسیار زیادی در چرخه خرید ایفا می کند.
● شیوه های سئو همیشه در حال به روز رسانی یا تمدید هستند و بروز کردن سئو سایت به رشد و سایت شما کمک می کند.
● سئو سایت به شما کمک می کند تا همیشه از آخرین پیشرفت ها و روندهای اینترنت آگاه باشید.
● خدمات سئو نسبتاً ارزان هستند.
● سئو سایت فرصت های جدیدی را برای کسب و کار شما فراهم می کند.

بهترین شرکت سئو سایت

پس از آگاهی از اهمیت خدمات سئو سایت، اکنون باید بهترین شرکت سئو سایت را جستجو کنید که از طریق آن بتوانید وب سایت خود را در اولین نتایج جستجو رهبری کنید و سپس ترافیک وب سایت را افزایش دهید. سایت سازان یکی از شرکت های پیشرو در ارائه خدمات مختلف بازاریابی از جمله خدمات سئو است، بنابراین این شرکت یکی از بهترین شرکت های سئو است که می تواند تمام مراحل زیر را برای به دست آوردن بهترین نتایج برای وب سایت انجام دهد.
● پیکربندی صفحات وب سایت، از جمله ایجاد برچسب برای بهینه سازی موتور جستجو.
● اضافه کردن توضیحات متا: توضیحات متا توضیحاتی است که در زیر عنوان صفحه برای SEO در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر می شود.
● پیکربندی سئوی تصویر برای بهینه سازی موتورهای جستجو.
● بهینه سازی تولید محتوا برای موتورهای جستجو
● پیکربندی این دو عنوان یکی از مهمترین اصول اولیه خدمات سئو است، زیرا نه تنها به کاربر در درک صفحه کمک می کند، بلکه به گوگل کمک می کند و در نتیجه بر رتبه صفحه تأثیر می گذارد.
● ایجاد لینک برای بهینه سازی موتورهای جستجو

سئو رقابت نیست!

بهتر است برای سایت خود مناسب‌ترین استراتژی سئو را پیاده سازی کنید آنوقت است که شما در مسیر خود، بهترین خواهی بود و بدون توجه به رقبا، جایگاه خود را در موتورهای جستجو خواهی گرفت.

راههای افزایش بازدید و فروش مبتنی بر سئو

 با سرمایه گذاری در بخش سئو بهترین مسیر و هدفمندترین شیوه تبلیغاتی را برای جذب مشتریان از طریق سایت انتخاب نموده اید این کار باعث بهبود رسیدن کاربران به نیازهایشان بوده و شما را در برابر بازار هدف خود قرار می‌دهد

کلمات کلیدی مناسب

برای موفقیت در پروژه سئو کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید.

پیاده سازی اصول سئو

شروع فعالیت‌های سئو باید با استراتژی مناسب کسب و کار همراه باشد.

بهبود تجربه‌ی کاربری

با یک تجربه کاربری مناسب در صفحات گوگل جایگاه بهتری بگیرید.

طراحی اصولی

با طراحی حرفه ای صفحات فرود سایت آمار بازدید کاربران را افزایش دهید.

چرا سئو سایت خود را به سایت سازان بسپاریم؟

تجربه برای سالها

سایت سازان سال هاست که برای ارائه خدمات بازاریابی تلاش می کند بنابراین تجربه زیادی در ارائه بهترین خدمات به صورت حرفه ای به دست آورده است.

کیفیت و تعهد

کیفیت در خدمات ارائه شده و رعایت تمام موارد توافق شده با مشتریان از مهمترین اصولی است که در شرکت سایت سازان بر اساس آن کار می کنند.

پشتیبانی فنی

ارائه پشتیبانی فنی به صورت شبانه روزی برای کلیه خدماتی که در تلاش هستند تا آنها را پیاده سازی کنند بنابراین کیفیت خدمات ارائه شده را تضمین می کنند.

بهترین پیشنهادات برای خدمات

سایت سازان تلاش می کند تا بهترین پیشنهادات را برای خدمات بازاریابی ارائه دهد که مناسب همه مشتریان باشد و نیازهای تجاری آنها را برآورده کند.

مزایای خدمات سئو سایت

● خدمات سئو سایت نتایج شگفت انگیزی را در وب سایت ها به دست آورده است، زیرا اهمیت بهینه سازی موتورهای جستجو در وب سایت ها و خدمات و محصولات آنها دارای مزایای زیادی است که باعث افزایش اعتماد مشتری به محصولات و خدمات شرکت شما می شود و تصویری متمایز به مشتری از وب سایت و خدمات شما می دهد.
● از طریق خدمات سئو سایت و خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو، به بازدیدکنندگان هدفمند زیادی خواهید رسید که اعتماد شما را به گوگل و موتورهای جستجو افزایش می دهند، بنابراین استفاده از رویکرد بهینه سازی وب سایت یا خدمات سئو برای شرکت و سایت شما الزام آور شده است.
● بدون شک با توجه به افزایش تعداد وب سایت ها در موتورهای جستجو، از آنجایی که تعداد وب سایت ها در موتور گوگل به تنهایی به بیش از 3 میلیارد وب سایت رسیده است. وظیفه سئو سایت به هدف قرار دادن مشتریان و کاربران از طریق وب سایت شما تبدیل شده است.

خدمات سئو سایت چیست؟

خدمات سئو سایت خدماتی است که توسط شرکت های بازاریابی الکترونیکی ارائه می شود که هدف از آن بهبود وب سایت برای ظاهر شدن در اولین نتایج موتورهای جستجو است که در آن سئو یک کار انباشته مستمر و تلاش های صحیحی است که شما برای این کار انجام می دهید. برای دستیابی به نتایج دلخواه خدمات این کار باعث افزایش سود و فروش شما می شود و در نتیجه به اهداف بازاریابی خود خواهید رسید.
خدمات سئو سایت یکی از استراتژی های بازاریابی بسیار موثر و کم هزینه محسوب می شود که با کمترین درصد ریسک یا هزینه، رشد کسب و کار را افزایش می دهد، زیرا بهینه سازی موتورهای جستجو باعث افزایش بازدید وب سایت شما می شود و به جذب مخاطبان و مشتریان زیادی که به شما علاقه مند هستند کمک می کند.
به عنوان مثال، هنگامی که در مورد هدف قرار دادن بیشترین کلمات کلیدی در موتور جستجوی گوگل در مورد یک محصول صحبت می کنید، می بینید که با استفاده از خدمات سئو سایت و ابزارهای بهینه سازی موتورهای جستجو، به بیشترین کلمات کلیدی مرتبط با محصولات یا خدمات خود می رسید و همچنین هنگام انجام کار بک لینک، اهمیت خدمات سئوی ارائه شده توسط شرکت ها و اثربخشی آنها را به صورت آنلاین خواهید دید.

سئو سایت چیست؟

سئو سایت که به عنوان بهینه سازی برای موتورهای جستجو شناخته می شود، این فرآیند افزایش سطح دید ارگانیک جستجوهای خاص برای بالا بردن رتبه وب سایت در نتایج جستجو است. بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو سایت همه چیز در مورد بهبود ترافیک وبلاگ شما از نظر کیفیت و کمیت ترافیک است. این کار با ایجاد تغییراتی در وب سایت شما می شود و این اقدامات بر روی سرعت سایت و روان بودن پیمایش در صفحات آن متمرکز است تاثیر می‌گذارد. بنابراین می توان گفت که سئو سایت یمی از با اهمیت ترین موضوعاتی می باشد که به بهبود رتبه سایت کمک می کند.

پروژه های سئو

با سایت خوب بهتر دیده شو بیشتر بفروش

سوالات متداول سئو

طراحی سایت به معنای این نیست که شما سریع میتوانید به پلن فروش در کسب و کار خود برسید در ابتدا باید قدم به قدم مراحل کسب و کار خود را آنالیز نموده از پلن طراحی سایت تا پلن محتوا و سئو جهت کسب و کار خود پیش برید و اینکار ها را به یک متخصص مورد اطمینان خودتون بسپارید مطمعن باشید طراحی سایت برای کسب و کارتون اگر با تلاش و صبوری شما همراه باشد بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت 

در واقع در جهت سئو و بهینه سازی سایت پاسخ دقیقی برای این سوال وجود ندارد و به خیلی موارد اعم از میانگین عمر سایت و اعتبار و ارزش صفحات سایت یا در واقع همون سابقه دامنه وب سایت شما و نوع کلمات کلیدی و میزان اهمیت آنها با در نظر گرفتن رقبا و …بستگی دارد به نوعی دیگر سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار دارند بطور میانگین بیش از 3 سال عمر دارند.

دقیق به شما خواهیم گفت که سئو سایت سلسله مراتبی دارد که نیاز به زمان دارد بنابراین رسیدن به نتایج دلخواه و اصولی و رتبه های اول گوگل فرآیندی دارد که از عهده هر کسی بر نمی‌آید. دقیقا کاری که باید شما انجام دهید صبر کردن و زمان کافی گذاشتن برای بهینه سازی سایت است برای رسیدن به رتبه های بالا در گوگل، عجله نکنید اگر شما مسیر و استراتژی درستی را با کمک متخصصین سئو انتخاب کنید در نهایت به جایگاه خوبی در گوگل خواهید رسید.

در ارتباط با هزینه فرآیند سئو و یا قیمت پلن های سئو بحث های متفاوتی در این بازار کسب و کار شده است خصوصاً اگر کلمات های پرسرچ و رقیب های سرسختی دارید که لازم است زمان و تلاش خود را چندین برابر کنید اما در واقع باید بدانید که برای چه چیزی دقیقا میخواهید هزینه کنید در ابتدا سایت شما به محتوا و مدیریت محتوا بر اساس اصول سئو نیاز دارد بخشی از هزینه های سئو به میزان رقابت و کلمات کلیدی ،… بستگی دارد که مقداری از این هزینه ها علاوه بر دستمزد سئوکار، صرف هزینه  سئوی Of-Page  خواهد شد

لزوماً باید همین طور باشد اگر قصد دارید رتبه سایت خود را  بالا ببرید و در گوگل جایگاه مناسبی پیدا کنید هر صفحه شما باید محتوای یونیک و منحصر بفرد خود را داشته باشد در واقع تک تک صفحات وب سایت شما باید به لحاظ محتوا اصولی و بهینه سازی شده باشد.

دوست عزیز به شما صادقانه خواهیم گفت که در دنیای بزرگ سئو و رقابت هیچ گونه تضمینی وجود ندارد افرادی که در این کسب و کار وعده لینک اول گوگل را میدهند میتوان گفت در کارشان حرفه ای نستند چرا سئو در واقع یک مسیر است نه مقصد . یا به زبان عامیانه تر اگر شما استراتژی و داستان سایت خود را دقیق تر جلو ببرید مقصد را هم قطعا خواهید گرفت زمانی که هدف شما کلمه کلیدی خاصی باشد که بر سر این کلمه کلیدی رقابت بسیار بالایی در گوگل وجود داشته باشد اگر شرکت یا تیمی به شما تضمین رتبه بالایی در گوگل بدهد در واقع میتوان گفت کذبی بیش نیست چرا که الگویتم های گوگل مدام در حال تغییر هستند بنابراین ابتدا باید با کلماتی که رقیب کمتری دارند شروع کرد و سایت خود را در جهت سئو ارتقاء دهید.

HTTPS یک پروتکل امن تر از HTTP است. در واقع گوگل بر روی صفحات http بطور مطلوب تر مرور میکند و آن را به عنوان یک سیگنال رتبه بندی نیز تشخیص می دهد چون میزان کلیک را افزایش می دهد و سریعتر از http است

دیده شدن محتوا در نتایج جستجوی گوگل به چند عامل مختلف بستگی دارد تعداد محتوای ما با چه کیفیتی و چه کلماتی باشد اینکه محتوا کاملا یونیک و احصاری باشد و بر اساس اصول سئو نوشته شده باشد یک محتوای جذاب حتما باعث برخورد و واکنش مخاطب خواهد شد لازم است بدانید برای جذاب بودن موضوع مطرح شده برای تولید محتوا مهم است

برای درخواست خدمات سئو فرم زیر را پر کنید